Szkoła Jazdy Bydgoszcz

bezstresowa i skuteczna nauka jazdy

KURSY NA PRAWO JAZDY

NAJBLIŻSZE TERMINY

Kurs prawa jazdy Bydgoszcz

Kurs: 16.04.2024 o godz. 15:20
Badanie lekarskie: 16.04.2024 o godz. 15:00

Kurs prawa jazdy Solec Kujawski

Kurs: 09.04.2024 o godz. 15:45
Badanie lekarskie: 09.04.2024 o godz. 14:00

Zapraszamy!

KATEGORIE PRAWA JAZDY

Szkoła Jazdy AUTO-PLUS oferuje kursy przygotowujące do egzaminów na prawo jazdy w następujących kategoriach:

AM

Prawo jazdy kat AM Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. AM pozwala na kierowanie motorowerem, czterokołowcem lekkim (np. małym quadem) oraz wymienionymi wyżej pojazdami z przyczepą (tylko w Polsce).

Prawo jazdy kat A1 Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. A1 daje możliwość kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm³ i mocy nieprzekraczającej 11 kW.

Prawo jazdy kat A2 Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. A2 pozwala na kierowanie motocyklem o mocy do 35 kW i stosunku mocy do masy własnej do 0,2 kW/kg oraz motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW.

Prawo jazdy kat A Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. A daje możliwość kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika większej niż 125 cm³, który może osiągnąć prędkość co najmniej 100 km/h.

Prawo jazdy kat B Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. B umożliwia kierowanie samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej nie większej niż 3,5 t, ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym, rowerem lub motorowerem.

Prawo jazdy kat C Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. C uprawnia do kierowania ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym lub pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t z wyłączeniem autobusu.

C+E

Prawo jazdy kat CE Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. C+E pozwala na kierowanie zespołem pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej >18 t i dłuższych niż 12 m złożonym z samochodu ciężarowego i przyczepy lub ciągnika siodłowego i naczepy.

Prawo jazdy kat D Bydgoszcz

Prawo jazdy kat. D umożliwia kierowanie autobusem przeznaczonym do przewozu więcej niż 17 osób łącznie z kierowcą, o dł. większej niż 9 m. Autobus można prowadzić z przyczepą lekką (do 750 kg).

NAUKA JAZDY W SZKOLE AUTO PLUS

Szkoła Jazdy AUTO-PLUS zaprasza na kursy nauki jazdy. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego poprzez przyswajanie wiedzy pod okiem instruktorów oraz ratowników medycznych. Prowadzimy zajęcia stacjonarne w niewielkich grupach, dzięki czemu nauka przebiega sprawnie i w sposób bardziej zindywidualizowany. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego kandydata na kierowcę, który zdecyduje się na naukę jazdy w naszej szkole.

Zajęcia praktyczne odbywają się początkowo na naszym placu manewrowym w Bydgoszczy, a gdy kursanci są gotowi, wyruszamy na miasto, gdzie najczęściej odbywają się egzaminy na prawo jazdyZnamy dobrze wszystkie trasy egzaminacyjne, wybierane najczęściej przez bydgoskich egzaminatorów. Pozwala nam to doskonale przygotować naszych kursantów nie tylko do zdania egzaminu na prawo jazdy ale i dobrej, codziennej jazdy po mieście i poza nim.

Nauka jazdy z naszą szkołą zawsze owocuje pozytywnymi wynikami. Nie przekonasz się sam, póki nie zapiszesz się na jeden z naszych kursów na prawo jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem kursów oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi przebiegu każdego z kursów.

KURS PRAWA JAZDY NA MOTOR

Nasza oferta obejmuje nie tylko kursy prawa jazdy na samochody i ciężarowe, ale również na jednoślady. Coraz częściej trafiają do nas kierowcy, których interesuje profesjonalne przygotowanie i kurs prawa jazdy na motor, prowadzony pod okiem doświadczonych instruktorów. Opracowujemy specjalnie dla Was taką formułę szkolenia, która pozwoli każdemu wynieść z zajęć jak największą ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, zapraszamy na zajęcia i kurs prawa jazdy na motor!

prawo jazdy na motor Bydgoszcz

Więcej informacji dotyczących przebiegu kursu oraz niezbędnej dokumentacji znajdziesz w zakładce Cennik.

Opinie klientów

SZKOŁY JAZDY AUTO-PLUS

szkoła jazdy Bydgoszcz opinie

Miła atmosfera, wiedza przekazywana w sposób zrozumiały dla kursanta do skutku 😉 elastyczne godziny, możliwość jazdy nawet codziennie. Kurs prawa jazdy zrobiłam w 5 tygodni. Egzamin teoretyczny I praktyczny zdany za pierwszym razem.

Michalina Bojda

szkoła jazdy Bydgoszcz opinie

Zdane za pierwszym razem z wynikiem oczywiście pozytywnym, bardzo przyjemna obsługa, mili instruktorzy, dopasowanie do kursanta pod względem godzin jazd. Wszystko poszło sprawnie i przyjemnie, pozdrawiam i każdemu polecam tą szkołę jazdy!

Mikołaj Rojewski

szkoła jazdy Bydgoszcz opinie

Świetne podejście do kursanta, bardzo dobrzy i doświadczeni instruktorzy. Polecam!!!!

Dorota Chariza

szkoła jazdy Bydgoszcz opinie

Polecam gorąco zdałem za pierwszym razem szczególnie polecam pana Rafała wymagający ale wyrozumiały i bardzo dobrze uczy jazdy, teoria też przyjemnie przebiega.

Arkadiusz Piechocki
Bydgoszcz

szkoła jazdy Bydgoszcz opinie

Najlepsza szkoła jazdy w Bydgoszczy!!!

Anna Dudek
Bydgoszcz

SZKOŁA JAZDY AUTO-PLUS

GODZINY OTWARCIA BIUR