Aktualności

Zapraszamy do nauki

Skoro trafiłeś na naszą stronę, prawdopodobnie interesuje Cię temat nauki jazdy w Bydgoszczy lub Solcu Kujawskim.

 

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że posiadanie prawa jazdy jest w dzisiejszych czasach sprawą kluczową. Na co dzień prawo jazdy ułatwia życie, pozwala zaoszczędzić cenny czas i pieniądze, czyni nas niezależnymi. Coraz częściej również prawo jazdy to podstawowe wymaganie w celu zdobycia pracy.

 

Zainteresowanym oferujemy również kurs na prawo jazdy na motor. Prawo jazdy na motor pozwala w pełni realizować swoje hobby, prowadzić bezpiecznie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców w województwie kujawsko-pomorskim: w Bydgoszczy i Solcu Kujawskim. Nasi kursanci z powodzeniem zdobywają wiedzę i umiejętności, niezbędne aby prowadzić auta i motocykle.

 

Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom pochodzącym z Bydgoszczy, Solca Kujawskiego i okolic. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

 

Zasady egzaminowania w Polsce są bardzo trudne, a ilość jazd na kursie prawa jazdy ograniczona jest do 30 godzin. Dlatego, aby nie wykupywać dodatkowych godzin jazdy, należy od samego początku trwania kursu prawa jazdy solidnie przykładać się do nauki teorii oraz praktycznej nauki jazdy.

Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśnią trudne aspekty jazdy samochodem (miłośnikom jednośladów oferujemy motory) oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonywać manewry.

 

Każdy kursant posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdem i przyswajania wiedzy, dlatego indywidualnie traktujemy każdego przyszłego kierowcę dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości.

 

Nauka jazdy z Auto Plus oszczędzi Ci wielu stresów i pozwoli na spokojne, gruntowne przygotowanie się do egzaminu. Kursy, które oferuje nasza szkoła jazdy, obejmują popularne kategorie: A1 (motocykle do 11 kW), A2 (motory do 35 kW), AM (skuter, motorower), A (motocykle pow. 35 KW) i B.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress